Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Tvirtas pagrindas po tavo kojomis

Agnė Miškinytė
2004 March 29 d.

Visi mes esame skirtingi, tiek savo išore, tiek vidumi. Būna akimirkų, kai mūsų širdys džiaugiasi, o veiduose nedingsta šypsena, tačiau kiekvienas savo gyvenime susiduria su įvairiais sunkumais ir nelaimėmis. Gal tu nustebsi, bet tai yra mūsų apsisprendimų ir veiksmų pasekmės.

Dievas žmones skirsto į dvi grupes: kvailus ir išmintingus. Kuriai iš jų tu priklausai? Kiekvienas iš mūsų esame atsakingi už savo mintis, žodžius bei veiksmus. Kiekvieną dieną mums reikia dėl kažko apsispręsti. Mes „statome“ savo gyvenimą ir tik nuo mūsų pačių priklauso, koks jis bus. Sustok ir pamąstyk, koks tavo gyvenimo pamatas? Ar tai smėlis, kuris, pakilus vėjui, lekia į šalis, arba, paliestas bangos, bėga paskui ją gilyn į jūrą? O gal uola – pats Jėzus Kristus – tvirta ir nepajudinama, kuriai nebaisios jokios audros?

Gyvenimas negailestingas ir kai smogia, smogia skaudžiai. Gal netekai visų draugų? Gal mirė tavo tėvai? Gal gydytojas pasakė, kiek tau pačiam jau beliko dienų? Tik pagalvok, kas bus dabar! Ar ši audra nuneš tave? Juk spręsti tau! Netvirtas pamatas leis tau palūžti ir pasijusti be galo vienišam minioj žmonių, tačiau Uola sutvirtins tavo žingsnius, pasaugos, kad negriūtum ir duos ramybę širdyje. Klausykis, ką Dievas kalba tau ir prisimink Jo žodį. Jis vienintelis, kuris be galo myli, saugo ir paguodžia (Mato 7, 24–27).