Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Daugiau negu gudrus triukas

Dave Branon
2020 August 12 d.

„Išpirkimą Jis savo tautai siuntė, amžiams paskelbė sandorą. Šventas ir gerbtinas yra Jo vardas.“ (Ps 111, 9)

Neseniai aš sužinojau naują keblios problemos sprendimo būdą. Viskas prasidėjo nuo to, kai viena iš mūsų anūkių pašildė savo žaislinį triušį, priglausdama jį prie židinio stiklo. Dėl to prie stiklo prilipo žaislinio triušio kailio gumulėliai. Tačiau židinių specialistas pasiūlė puikų spendimo būdą - kaip padaryti, jog stiklas vėl taptų kaip naujas. Triukas pavyko ir dabar mes neleidžiame prie židinio glausti minkštų žaislų.

Apie tai prabilau, nes kartais Bibliją mes suvokiame kaip rinkinį patarimų, kaip palengvinti mūsų gyvenimą. Nors Biblijoje iš tikrųjų kalbama, kaip gyventi naują gyvenimą, kuris šlovintų Kristų, tačiau tai nėra vienintelė šios didžios Knygos paskirtis. Tai, ką mums teikia Šventasis Raštas, yra didžiausio žmonijos poreikio sprendimas: išgelbėjimas nuo nuodėmės ir amžinos atskirties nuo Dievo.

Nuo Pradžios knygoje 3, 15 pažadėto išgelbėjimo iki pat naujojo dangaus ir naujos žemės vilties (Apr 21, 1-2) Biblija aiškina, jog Dievas turi amžiną planą, kaip išgelbėti mus nuo nuodėmės ir sugrąžinti į bendravimo su Juo džiaugsmą. Kiekviename pasakojime ir kiekvienoje nuorodoje į gyvenimą Biblija mus nukreipia į Kristų – vienintelį, kuris gali išspręsti mūsų svarbiausią problemą.

Kai mes atsiversime Dievo Knygą, prisiminkime, jog mes ieškome Jėzaus, Jo siūlomo išgelbėjimo ir to, kaip reikia gyventi būnant Dievo vaikais. Jis mums siūlo pačio svarbiausio klausimo sprendimą!

Kaip Jėzaus pažadas išgelbėti tuos, kurie Juo tiki, palietė jūsų širdį? Kodėl svarbu matyti, kad visa Biblija nurodo į Gelbėtoją?

Tėve, dėkojame Tau už išgelbėjimą Kristuje, kuris taip aiškiai parodytas Biblijoje. Padėk garbinti Tave ir prisiminti apie Gelbėtoją ir Jo meilę.

© Our Daily Bread