Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Paskutinis atodūsis

Alyson Kieda
2019 November 08 d.

„Mano viltis Tavyje“ (Ps 39, 7).

Nelaukta Bobės mirtis mane apstulbino mirties realybe ir parodė gyvenimo laikinumą. Mano vaikystės draugei buvo tik dvidešimt ketveri, kai tragiška avarija apledijusiame kelyje nusinešė jos gyvybę. Bobė užaugo nedarnioje šeimoje, bet neseniai jos gyvenime buvo įvykęs ilgai lauktas pokytis. Ji įtikėjo Jėzų Kristų! Kodėl taip greitai nutrūko jos naujas gyvenimas?

Kartais gyvenimas atrodo per daug trumpas ir kupinas kartėlio. 39 psalmėje Dovydas aprauda savo paties kančias ir sušunka: „Viešpatie, leisk sužinoti mano pabaigą ir skaičių mano dienų, kad žinočiau, koks menkas esu. Mano dienų tik sprindis, mano amžius kaip niekas Tavo akivaizdoje. Kaip kvapas žmogaus gyvenimas.“ (Ps 39, 4-5).

Tačiau kartu su Dovydu mes galime pasakyti Viešpačiui: „Mano viltis Tavyje.“ (Ps 39, 7). Mes turime pasitikėti, jog mūsų gyvenimas turi prasmę. Nepaisant to, kad kūnai susidėvi, tikintieji yra tikri: „Nors mūsų išorinis žmogus nyksta, vidinis diena iš dienos atsinaujina“ (2 Kor 4, 16 – 5, 1). O atėjus laikui, prasidės nuostabus amžinas gyvenimas su Juo. Mes tai žinome, nes Dievas „davė mums Dvasią kaip užstatą“ (2 Kor 5, 5).

Kaip jus guodžia žinojimas, jog Dievas jums suteikė galimybę dalyvauti amžinajame gyvenime? Kaip dovanotos akimirkos skatina jus geriausiai panaudoti laiką?

Viešpatie, dėkojame, kad šis gyvenimas nėra viskas, ką mes turime! Tikintiesiems Tavimi Tu paruošei amžinybę. Padėk mums praleisti savo ribotą laiką žemėje, tarnaujant Tau.

© Our Daily Bread