Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Audrų metu Jis šalia

Arthur Jackson
2019 August 15 d.

„Kareivijų Viešpats yra su mumis, tvirtovė mums yra Jokūbo Dievas“ (Ps 46, 7).

Gaisras greitai išplito mūsų bažnyčios daugiavaikės šeimos namuose. Tėvas ir sūnus išgyveno, nors tėvą reikėjo gydyti. O jo žmoną, motiną ir du mažus vaikus palaidojo. Deja, tokie širdį veriantys dalykai įvyksta dažnai. Ir kaskart iškyla senas kaip pasaulis klausimas: „Kodėl kenčia geri žmonės?“ Argi mes turėtume stebėtis, kad į šį amžiną klausimą neatsiranda naujų atsakymų?

Ir vis dėlto tiesa, į kurią atkreipia dėmesį 46 psalmės autorius, taip pat yra daug kartų kartojama ir apmąstoma. „Dievas mums yra prieglauda ir stiprybė, užtikrinta pagalba bėdoje“ (Ps 46, 1). Psalmių 46, 2-3 eilutėse aprašomi katastrofiški įvykiai: žemė dreba, griūva kalnai, putoja vandenys. Apima drebulys, kai įsivaizduojame save šių poetiškai aprašytų reiškinių centre. Tačiau kaip tik tai kartais ir vyksta. Mus nuneša neišgydomos ligos sūkurys, sudrebina nusiaubiančios finansinės krizės, pribloškia brangių žmonių mirtis.

Tokiomis akimirkomis mus aplanko pagunda manyti, kad negandos reiškia, jog Dievas yra toli. Tačiau Raštai paneigia tokį supratimą. „Kareivijų Viešpats yra su mumis, tvirtovė mums yra Jokūbo Dievas“ (Ps 46, 7. 12). Jis yra šalia, kai siaučia nepakeliamos aplinkybės, ir mes randame paguodą Jo charakteryje. Dievas yra geras, mylintis ir ištikimas.

Kuomet gyvenimo sunkumai sukėlė jums abejonę, kad Dievas yra šalia? Kas padėjo pakeisti jūsų būklę?

Dangiškasis Tėve, padėk man pasitikėti Tavo Žodžio tiesa, kai man yra sunku jausti Tavo rūpestį arba dalyvavimą.

© Our Daily Bread