Straipsniai

Nepaisant visko, mes nugalėsime!

Carol MacLeod
2019 April 02 d.

Jeigu mes laikomės Dievo Žodžio išminties ir pasikliaujame Šventosios Dvasios jėga, tai turi reikšmės, kokiose moralinėse ar emocinėse kovose mes dabar grumiamės. Kodėl? Todėl, kad mes, nepaisant visko, nugalėsime! Mes jau nebesame įnirtingos emocinės prievartos ir savivalės aukos, atvirkščiai, mes esame užkariautojai, juk Kristaus meilė visuomet yra su mumis.

Iš tiesų Dievas kiekvienam iš mūsų turi savo planą, ir tas planas skirtas džiugiam, ramiam nugalėtojo gyvenimui. Dievui labai reikia, kad mes nugalėtume savo emocines problemas, nes mes visi esame Jo grandiozinio plano dalys. Jeigu jūs toliau voliositės nesantaikos, pykčio ir depresijos purve, tai pasaulis dėl to tik praras jus su jūsų vienintele iš anksto numatyta paskirtimi. Niekada nereikia galvoti, jog kiekvienas iš mūsų Dievui esame tik dar vienas iš tokių pačių, vienodų asmenų milijono; juk taip nėra. Ir neverta demonstratyviai pasitraukti, parodant savo charakterį, nusivylimą ir baimę. Prisiminkite, mes nesame tiesiog žmonijos atomai, mes labai svarbios šio mechanizmo dalelės, gebančios žymiai daugiau, negu galime įsivaizduoti.

Ar jūsų tikslas yra tapti tobulam kūne? Arba gal jūs norite tapti iškreiptu žmonijos šešėliu, emociškai nukrypusiu nuo Dievo plano jūsų gyvenimui? Jūs esate reikalingas Dievui! Jam reikia, kad kaip tik jūs taptumėte gyvu džiaugsmo ir taikingumo pavyzdžiu tada, kai pasaulis ims byrėti į šipulius. Jam reikia, kad jūs išprotėjusioje kultūroje būtumėte didis kūrinys, teisumo ir kantrybės įsikūnijimas. Kiekvienoje kartoje Dievui yra labai reikalingi vyrai ir moterys, kurie galėtų pasakyti: „Mano gyvenimas nepriklauso man ir mano jausmams. Mano gyvenimas skirtas tam, kad tarnaučiau Dievui ir apie Jį pasakočiau mūsų pasauliui!“

Kaip jūs manote, ar jus prisimins dėl jūsų širdies giesmės, ar dėl to, jog savo gyvenime aimanavote? Mes visi ankščiau ar vėliau paliksime palikimą, sukauptą dėl kasdien mūsų daromo moralinio pasirinkimo. Kaip tik moralinis ir dvasinis palikimas taps pavyzdžiu ateities kartoms, bet ne finansinė būklė, vilos ar žemės, kurios liks po mūsų. Iš kultūrinių vertybių įvairovės, šeimos palikimo ir savo gyvenimo įvykių Išsirinkdami savo gyvenimo kursą, nepamiršite, jog Dievas dovanoja geriausius dalykus tiems, kurie lieka su Juo!