Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Tinkamas laikas

Kirsten Holmberg
2018 October 09 d.

„Jis skirtu laiku viską puikiai padarė“ (Ekl 3, 11).

Vakar savo vyresnei dukrai aš pirkau bilietą į lėktuvą. Atėjo laikas išvykti į koledžą. Turint galvoje ašarų kiekį, kurios buvo išlietos ant kompiuterio klaviatūros, forminant bilietą, aš stebiuosi, kad ji vis dar veikia. Mes kartu praleidome puikius aštuoniolika metų, bet tenka skirtis. Tačiau kaip man besinorėtų, jog dukra liktų pas mane, aš neatimsiu iš jos galimybės gyventi savarankiškai. Šiame gyvenimo etape jai atėjo tinkamas laikas, kad pagyventų atskirai ir susipažintų su kita šalies dalimi.

Man taip pat baigiasi vienas gyvenimo periodas ir prasideda kitas. Jame būtinai bus naujų sunkumų, tačiau taip pat ir naujų džiaugsmų. Trečiasis Izraelio karalius Saliamonas parašė, kad „viskam yra laikas, metas kiekvienam įvykiui po dangumi“ (Ekl 3, 1). Mes mažai galime įtakoti gyvenimo įvykius. Tačiau Dievas, būdamas galingas, skirtu laiku viską puikiai padaro (Ekl 3, 11).

Kai pasidaro sunku arba skaudu, mes galime pasitikėti Juo ir prisiminti, jog tai taip pat išeina į gera. Gerovė ir linksmybės ateina ir praeina, o „visa, ką Dievas daro, yra amžina“ (Ekl 3, 14). Ne kiekvienas laikas teikia malonumus, kartais būna kaip tik atvirkščiai. Tačiau Dievo buvimas kartu kiekvieną gyvenimo periodą daro puikų.

Dangiškasis Tėve, Tu nustatei skirtingus laikotarpius mano gyvenime. Padėk man būti ramiai ir visuose dalykuose matyti Tavo galią bei valdymą.

Kiekvieną laiką Dievas daro gražų.

© Our Daily Bread