Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Kaip tvirtai laikytis

Arthur Jackson
2018 October 09 d.

„Kuris gali išlaikyti jus nepuolusius...“ (Jud 1, 24).

Gatvėje buvo šalta ir slidu. Aš norėjau kuo greičiau perbėgti iš šilto automobilio į šiltą namą. Tačiau pusiaukelėje žemė išslydo man iš po kojų. Aš labai nenatūraliai nukritau, taip, kad keliai vos neatsilenkė į priešingą pusę. Kaulai išliko sveiki, bet siaubingai skaudėjo sąnarius. O vėliau skausmas dar sustiprėjo. Reikėjo kelių savaičių, kol pasijutau normaliai.  

Kas iš mūsų nėra paslydęs žiemą? Kaip būtų gerai turėti draugą, kuris mus tokiais momentais visada prilaikytų. Ir nors materialiame pasaulyje tai neįmanoma, tačiau dvasiniame yra Tas, kuris visuomet pasirengęs šiame gyvenime palaikyti mus, tarnaujant Kristui, o taip pat padeda mums pasiruošti džiaugsmingam susitikimui su Juo ateityje.

Kiekvieną dieną mus aplanko gundymai (kartais ir klaidingi mokymai), kurie mus gali sutrikdyti ir suvilioti. Visa laimė, kad mes jiems pasipriešiname ne savo pačių jėgomis. Kaip džiugu žinoti, kad kai mes sunkaus pokalbio metu būname ramūs ar verčiau pasirenkame meilę negu neapykantą ir laikomės tiesos, kai aplinkui melas, visada tuo metu pasireiškia Dievo jėga. Tai Jis mus saugoja, kad nesukluptume (Jud 1, 24). O tada, kai Kristus sugrįš, mes stosime Dievo akivaizdon. Ir tuomet gyrius už Jo sustiprinančią malonę, kuriuo mes šloviname Jį dabar, aidu atsikartos amžinybėje (Jud 1, 25).

Dangiškasis Tėve, dėkoju, kad Tu nuolat rūpiniesi mūsų sielomis.

„Aprengtas vien tik Jo teisumu, kad be dėmės stotum priešais Jo sostą“ – Edward Mote

© Our Daily Bread