Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Raumenų pumpavimas

Kirsten Holmberg
2018 October 09 d.

„Juozapatas nusigandęs atsidavė ieškoti Viešpaties ir paskelbė pasninką visame Jude“(2 Krn 20, 3).

Kultūristai, siekdami pergalės varžybose, prisiverčia alinančiai treniruotis. Iš pradžių jie stengiasi pripumpuoti kuo daugiau raumenų masės. Artinantis varžyboms, jie sutelkia savo dėmesį, kad pašalintų bet kokius riebalų požymius, kurie galėtų paslėpti raumenis. Paskutinėmis dienomis, prieš užlipant ant pakylos, jie geria mažiau vandens, kad raumenys taptų dar labiau matomi. Dėl viso to varžybų dieną jie tampa silpnesni negu bet kada anksčiau, nors ir atrodo įspūdingai.

Antroje Kronikų knygoje pasakojama apie priešingą fenomeną. Didvyriai pripažįsta savo silpnumą, norėdami gauti Dievo stiprybę. Karaliui Juozapatui pranešė: „Didelė daugybė iš anapus jūros, ateina prieš tave“ (2 Krn 20, 2). Todėl jis „paskelbė pasninką visame Jude“ (2 Krn 20, 3), atimdamas iš savęs ir visų žmonių taip reikalingą pasistiprinimą maistu. Paskui žmonės ėmė melstis, prašydami Dievo pagalbos. Kai atėjo laikas išstoti armijai, Juozapatas paskyrė giedotojus, kurie eidami jos priešakyje šlovino Viešpatį (2 Krn 20, 21). „Kai jie pradėjo giedoti ir girti, Viešpats sukėlė paniką tarp amonitų, moabitų ir Seyro aukštumų gyventojų, kurie buvo išėję prieš Judą, ir jie vieni kitus sunaikino“ (2 Krn 20, 22).

Juozapato sprendimas parodė jo gilų tikėjimą Dievu. Jis nusprendė nepasikliauti savo karine jėga, o vietoje to kreipėsi į Kūrėją. Vietoje to, kad stengtumėmės savo jėgomis įveikti sunkumus, kreipkimės į Dievą. Tegul Jis tampa mūsų jėga.

Viešpatie, padėk man ieškoti Tavo jėgos, o ne pasikliauti savosiomis. Aš noriu, kad mano silpnume pasireikštų Tavo galybė.

Norint pamatyti Dievo galią, reikia pripažinti savo silpnumą.

© Our Daily Bread