Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Padovanokite laiką

James Banks
2018 September 20 d.

„Dosni siela bus pasotinta, kas girdo, pats bus pagirdytas“ (Pat 11, 25).

Aš labai skubėdamas įėjau į pašto skyrių. Tą dieną darbų sąrašas buvo labai ilgas, ir aš norėjau viską suspėti. Tačiau buvo labai ilga eilė. „Štai ir atvažiavome“, – sumurmėjau aš, atsistodamas į eilės galą ir pažvelgdamas į laikrodį.

Ir tada prie manęs priėjo pagyvenęs nepažįstamas žmogus. „Negaliu šio kopijavimo aparato priversti dirbti, – pasiskundė jis ir parodė į prie sienos stovintį aparatą. - Pinigus praryja, o spausdinti nenori!“ Aš akimirksniu supratau, ko iš manęs tikisi Dievas. Aš išėjau iš eilės, nuėjau prie aparato ir per dešimt minučių išsprendžiau problemą.

Nepažįstamasis man padėkojo ir nuėjo. O aš apsisukau, kad vėl atsistočiau į eilę, tačiau pamačiau, kad jos nebeliko! Langelis buvo mano paslaugoms.

Šis nepaprastas atsitikimas man priminė Jėzaus Kristaus žodžius: „Duokite ir jums bus duota; saiką gerą, prikimštą, sukratytą ir su kaupu duos jums į užantį. Kokiu saiku seikite, tokiu jums bus atseikėta“ (Lk 6, 38).

Laukimas man pasirodė trumpas, nes Dievas įsikišo į mano skubėjimą. Atkreipęs mano dėmesį į artimo poreikį, Jis mane apdovanojo. Tai buvo pamoka, kurią aš, tikiuosi, prisiminsiu, kai vėl kitą kartą skubėsiu.

Dangiškasis Tėve, visas mano laikas yra Tavo dovana. Prašau, padėk jį panaudoti taip, kad pašlovinčiau Tave.

Kartais skubūs reikalai turi palaukti.

© Our Daily Bread