Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Tik viena sekundėlė

Dave Branon
2018 May 18 d.

„Mano dienų tik sprindis, mano amžius kaip niekas Tavo akivaizdoje“ (Ps 39, 5).

Mokslininkai labai rimtai vertina laiką. 2016 m. Merilendo kosminis centras metams pridėjo vieną sekundę. Todėl, jeigu jums pasirodė, kad tie metai tęsėsi ilgiau negu paprastai, jūs buvote teisūs.

Dėl ko jie taip padarė? Nes žemė ėmė suktis lėčiau. Metai pasidaro ilgesni. Paleisdami į kosmosą įvairius objektus, mokslininkai turi iki milisekundžių suskaičiuoti laiką. Taip daroma dėl to, „kad programos, kurios siekia išvengti susidūrimų, dirbtų ypatingai tiksliai“ – pasakė vienas iš mokslininkų.

Daugeliui iš mūsų sekundė nieko nereiškia. Tačiau pagal Bibliją mūsų laikas ir tai, kaip mes su juo elgiamės, yra labai svarbūs. Paulius mums primena: „Laikas trumpas!“ (1 Kor 7, 29). Gyvenimo laikas, duotas mums atlikti Dievo darbus, yra ribotas, todėl mes turime būti „kaip išmintingi, branginantys laiką, nes dienos yra piktos“ (Ef 5, 16).

Tai nereiškia, jog mes kaip mokslininkai privalome skaičiuoti kiekvieną sekundę. Tačiau mes turime prisiminti, koks trumpalaikis yra mūsų gyvenimas (Ps 39, 4) ir stengtis savo laiką naudoti išmintingai.

Viešpatie, mes dėkojame už kiekvieną gyvenimo akimirką. Padėk pašlovinti šia dovana Tave ir panaudoti savo laiką žemėje Tavo tarnystei.

Nešvaistykite laiko – gerai panaudokite jį.

© Our Daily Bread