Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Perduoti palikimą

Elisa Morgan
2018 April 10 d.

„O mes, Tavo tauta ir Tavo ganyklos avys, dėkosime Tau amžinai, kartų kartoms skelbsime Tavo šlovę!“ (Ps 79, 13).

Mano telefonas pyptelėjo, pranešdamas, jog atėjo tekstinė žinutė. Dukra prašė senelės pyrago su mėtiniais ledais recepto. Aš paėmiau receptų dėžę, perverčiau nuo laiko pageltusius lapelius ir netrukus pamačiau nepakartojamą senelės braižą, o taip pat mamos ranka prirašytas kelias eilutes. Staiga aš suvokiau, kad įskaitant dukros prašymą, pyrago su mėtiniais ledais receptas pereina į ketvirtą mūsų šeimos kartą.

Ir aš pagalvojau: „Kas dar šeimoje gali būti perduodama iš kartos į kartą? O kaip dėl tikėjimo? Pyragas pyragu, o kokį vaidmenį mano senelės tikėjimas, o taip pat ir mano pačios tikėjimas suvaidins mano dukters ir jos vaikų gyvenime?“

79 psalmėje autorius aprauda nepaklusnų Izraelį, kuris prarado gerą tikėjimo paveldą. Jis meldžia Dievo išgelbėti Jo tautą nuo bedievių ir atstatyti Jeruzalę. Paskui jis žada atnaujinti pasišventimą ir nuolat vaikščioti Dievo keliais. „O mes, Tavo tauta ir Tavo ganyklos avys, dėkosime Tau amžinai, kartų kartoms skelbsime Tavo šlovę!“ (Ps 79, 13).

Aš su džiaugsmu pasidalinau receptu, kad saldus senelės palikimas pasitarnautų naujoms mūsų šeimos kartoms. Ir dar aš nuoširdžiai pasimeldžiau, kad Dievas man padėtų perduoti dukrai patį svarbiausią palikimą – tikėjimą mūsų Viešpačiu ir Gelbėtoju.

Viešpatie, padėk mums labai atsakingai pasistengti perduoti Tavo gerąjį palikimą savo vaikams ir anūkams.

Tikėjimas – yra geriausias palikimas, kurį mes galime palikti savo vaikams.

© Our Daily Bread