Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Tikroji viltis

James Banks
2018 February 20 d.

„Pati Dvasia liudija mūsų dvasiai, kad esame Dievo vaikai“ (Rom 8, 16).

Neseniai mes su draugu apsilankėme „Empire State Building” dangoraižyje. Eilė į apžvalgos aikštelę atrodė neilga, kokie keliasdešimt metrų. Tačiau, kai mes įėjome į pastatą, tai pamatėme, jog eilė vingiavo per visą holą, kilo laiptais ir dingo antrajame aukšte. Ties kiekvienu posūkiu ji pasirodydavo besanti vis ilgesnė.

Atrakcionų ir turistinių įdomybių organizatoriai kruopščiai apgalvoja eilių maršrutą, kad jos atrodytų trumpesnės. Tačiau „atrodo“ tai nereiškia „yra“. Gudrus triukas galiausiai sukelia nusivylimą.

Kartais gyvenimas nuvilia dar labiau. Iš rankų išslysta darbas, kurio mes tikėjomės. Paveda draugai, kuriais mes pasitikėjome. Romantiški susižavėjimai subliūkšta. Tačiau nepaisant visų nusivylimų, Dievo Žodis skelbia gaivinančią tiesą apie mūsų viltį Viešpatyje. Apaštalas Paulius rašė: „Mes taip pat džiaugiamės sielvartais, žinodami, kad sielvartas ugdo ištvermę, ištvermė – patirtį, patirtis – viltį. O viltis neapvilia, nes Dievo meilė išlieta mūsų širdyse per šventąją Dvasią, kuri mums duota“ (Rom 5, 3-5).

Kai mes sudedame viltis į Dievą, Šventoji Dvasia atskleidžia mūsų širdims Dievo meilės gelmę ir suteikia pasitikėjimą, jog ateis diena ir mes būsime su Juo. Pasaulyje, kuris dažnai nuvilia, Dievas suteikia tikrą viltį.

Brangus Tėve, dėkoju, kad visuomet galiu pasitikėti Tavo tobula, beribe meile.

Kristuje net nusivylusieji randa viltį.

© Our Daily Bread