Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Ką pasakys ekspertai?

Tim Gustafson
2018 January 15 d.

 „O Raštai liudija apie mane, bet jūs nenorite ateiti pas mane, kad turėtumėte gyvenimą“ (Jn 5, 39-40).

Leidinio „Boston Globe“ žurnalistas Džefas Džeikobis (Jeff Jacoby) kalba apie antgamtinius ekspertų sugebėjimus gauti „beviltiškai ir katastrofiškai neteisingus rezultatus“. Net trumpai apžvelgdami istoriją, matome, kad jis yra teisus. Didysis išradėjas Tomas Edisonas kartą pareiškė, jog garsinis kinas niekuomet nepakeis negarsinio. O Henris Fordas 1928 m. pasakė: „Žmonės tapo per daug išsilavinę, kad pradėtų naują karą“. Daugybė kitų ekspertų pranašysčių pasirodė esančios tokios pat klaidingos. Matyt genialumas turi savo ribas.

Tiktai vienas žmogus buvo absoliučiai patikimas. Ir Jis apie taip vadinamus ekspertus pasakė gana griežtus žodžius. Jėzaus Kristaus laikų religiniai lyderiai pretendavo į neklystamumą. Šie mokslininkai ir teologai manė, jog, kai ateis Mesijas, jie Jį iš karto atpažins. Jėzus jiems pasakė: „Jūs tyrinėjate Raštus, nes manote juose rasti amžinąjį gyvenimą“, o paskui pridūrė: „O Raštai liudija apie mane, bet jūs nenorite ateiti pas mane, kad turėtumėte gyvenimą“ (Jn 5, 39-40).

Naujųjų metų pradžioje mes girdime daugybę gąsdinančių ir optimistinių prognozių. Daugelis iš jų skamba itin autoritetingai. Tačiau nereikia nerimauti. Mes pasitikime Tuo, kuris yra svarbiausias Šventojo Rašto herojus. Mūsų ateitis priklauso tik nuo Jo.

Dangiškasis Tėve, kai mes  bijome ir nerimaujame, padėk mums kreiptis į Tave. Šiuos naujus metus mes patikime į Tavo rankas.

Neužtenka žinoti ateitį. Svarbiausia – pažinti Tą, Kuris ją valdo. 

© Our Daily Bread