Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Nepaprastas laimikis

Tim Gustafson
2018 January 15 d.

„O mano Dievas patenkins visas jūsų reikmes iš savo šlovės turtų Kristuje Jėzuje“ (Fil 4, 19).

Andrius Čitlas paplūdimyje pametė telefoną ir manė, jog daugiau jo nebepamatys. Tačiau po savaitės jam paskambino žvejys Glenas Kerlis. Jis ištraukė Čitlo telefoną iš dešimt kilogramų sveriančios menkės, jį išdžiovino ir jis vėl puikiausiai veikė!

Gyvenimas yra kupinas neįtikėtinų istorijų. Taip pat nemažai jų yra ir Biblijoje. Kartą prie Petro priėjo šventyklos mokesčių rinkėjai ir paklausė: „Ar jūsų Mokytojas nemoka didrachmos?“ (Mt 17, 24). Jėzus nusprendė panaudoti šį atvejį kaip pamokymą. Jis norėjo, kad Petras suvoktų, jog Jis yra Karalius. Karaliaus vaikai nemoka mokesčių, ir Viešpats davė suprasti, jog ir Jis Pats, ir Jo vaikai yra laisvi nuo šventyklos mokesčių (Mt 17, 25-26).

Be to, Jėzus rūpinosi ir tuo, kad „jų nepapiktintų“ (Mt 17, 27). Jis nusiuntė Petrą gaudyti žuvies. Ir pačios pirmosios sugautos žuvies burnoje Petras rado monetą.

Kas šame atsitikime yra Jėzus? Jis yra visavaldis Karalius, net jeigu daugelis Jo tokiu ir nelaiko. Kai mes priimame Jį į savo gyvenimą kaip savo Viešpatį, mes tampame Jo vaikais.

Mūsų gyvenime dar ne kartą iškils sudėtingos užduotys, tačiau Kristus gali viskuo pasirūpinti. Kaip yra pasakęs pastorius Deividas Pompo: „Jei mes žvejojame Dangiškajam Tėvui, Jis mus aprūpins visais būtinais dalykais“.

Viešpatie, išmokyk mus džiaugtis, suprantant, jog Tu užpildysi visus mūsų poreikius.

Mes – esame Karaliaus vaikai!

© Our Daily Bread