Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Su Dievo pagalba

Linda Washington
2017 December 14 d.

„Šiandien aš esu aštuoniasdešimt penkerių metų amžiaus. Aš ir šiandien dar esu toks tvirtas, kaip tą dieną...“ (Joz 14, 10-11).

Senstant, ėmiau pastebėti, jog man dažniau skauda sąnarius, ypač kai šalta. Kartais aš jaučiuosi ne nugalėtoja, o nugalėta senyvo amžiaus sunkumų.

Todėl mano herojus – senas žmogus, vardu Kalebas, praeityje buvęs žvalgas, kurį Mozė pasiuntė išžvalgyti Pažado žemę, Kanaaną. (Sk 13-14 sk.). Dešimt iš dvylikos pasiųstų žvalgų paskleidė apie Dievo paveldą gąsdinančius gandus, tačiau Kalebas ir Jozuė įtikinėjo izraelitus nenusiminti ir užvaldyti Kanaaną. Po daugelio metų Kalebas buvo pasirengęs priimti savo paveldo žemę. Tačiau ten vis dar šeimininkavo priešai. Nenorėdamas palikti kovos jaunajai kartai, Kalebas pareiškė: „Juk tu tada girdėjai, kad ten gyvena anakiečiai ir turi didelių, sutvirtintų miestų. Gal Viešpats bus su manimi, ir aš nugalėsiu juos“ (Joz 14, 12).

 „Gal Viešpats bus su manimi“. Šis įsitikinimas nuvedė Kalebą į mūšį. Jis pasitikėjo ne savo jėgomis ar patirtimi, o Dievo pagalba. Ir Viešpats jam padėjo laimėti kovą.

Daugelis iš mūsų, sulaukę tam tikro amžiaus, negalvojame apie kokius nors reikšmingus dalykus. Tačiau, kiek beturėtume metų, mes visuomet galime daryti Dievui didžius darbus. Kai kelyje iškyla netgi tokie sunkumai, kaip Kalebui, su Dievo pagalba mes galėsime nugalėti!

Dangiškasis Tėve, dėkoju Tau, jog duodi man jėgų pragyventi kiekvieną dieną. Padėk man išpildyti Tavo valią.

„Aš visa galiu Kristuje, kuris mane stiprina“ (Fil 4, 13).

© Our Daily Bread