Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Viskas dovanai

Sheridan Voysey
2017 December 14 d.

„Nes jūs esate išgelbėti malone per tikėjimą, ir tai ne jūsų – tai Dievo dovana“ (Ef 2, 8).

Londono kavinė „Rendezvous” pritraukia švelniu apšvietimu, patogiais krėslais ir kavos aromatu. O štai ko ten nėra, tai kainų. Iš pradžių tai buvo paprasta kavinė, kuri priklausė vietinei bažnyčiai, o po metų kavinė transformavosi. Vadybininkai nusprendė, jog Dievas juos skatina atlikti radikalų dalyką – visą meniu padaryti nemokamu. Šiandien čia galima užsisakyti kavą, pyragaitį arba sumuštinį, ir jūs juos gausite veltui. Čia net nėra aukų dėžutės. Viskas už dyką.

Aš paklausiau vadovo, kodėl jie tokie dosnūs? „Mes stengiamės elgtis su žmonėmis taip, kaip su mumis elgiasi Dievas, - atsakė jis. – Dievas mums siunčia savo dovanas nepriklausomai nuo to, ar mes Jam dėkojame, ar ne. Jo dosnumas yra nesuvokiamas protu“.

Jėzus Kristus numirė, kad mus išgelbėtų nuo mūsų nuodėmių ir sutaikytų su Dievu. Jis prisikėlė iš kapo ir dabar yra gyvas. Dėka to už visus mūsų nusižengimus gali būti atleista, ir mes tiesiog šiandien galime pradėti naują gyvenimą (Ef 2, 8-9). Ir kas nuostabiausia, jog viskas yra duodama veltui. Naujo gyvenimo Kristuje negalima nusipirkti. Net norėdami sumokėti skolą, negalime nieko paaukoti (Ef 2, 8-9). Visa tai yra dovana.

Aptarnaudami lankytojus „Rendezvous” kavinės darbuotojai suteikia žmonėms galimybę pamatyti Dievo dosnumą. Viešpats siūlo amžinąjį gyvenimą, kurio kainą sumokėjo Jėzus Kristus.

„Kas trokšta, teateina, ir kas nori, tesemia dovanai gyvenimo vandens. Apr 22, 17.

Amžinasis gyvenimas – tai dovana, kurią reikia priimti.

© Our Daily Bread