Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Netobuli, bet mylimi

Albert Lee
2017 December 14 d.

„O Dievas mums parodė savo meilę tuo, kad Kristus mirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai“ (Rom 5, 8).

Japonijoje itin rūpestingai yra ruošiami ir pakuojami maisto produktai. Maistas turi būti ne tik skanus, bet ir džiuginti akį. Man niekada nekyla klausimas, ar aš perku maistą ar pakuotę? Dėl tradicinio japonų dėmesingumo kokybei, produktai, net turintys menkus defektus, yra išmetami. Tačiau paskutiniais metais ėmė populiarėti „Wakeari”– šis žodis japoniškai reiškia „čia yra priežastis“. Šie produktai nėra išmetami, bet „dėl kažkokios priežasties“ yra parduodami žemesne kaina: pavyzdžiui, įlūžęs ryžių krekeris. Mano Japonijoje gyvenęs draugas sako, jog žodžiu „Wakeari” taip pat dažnai yra vadinami žmonės, kurie toli gražu nėra tobuli.

Jėzus myli visus, įskaitant ir „Wakearius” – tuos, kurių nenori priimti visuomenė. Sužinojusi, jog Jėzus pietauja fariziejaus namuose, nusidėjėlė atėjo ten ir verkdama palinko prie Viešpaties kojų (Lk 7, 37-38). Fariziejus pavadino ją „nusidėjėle“ (Lk 7, 39), tačiau Jėzus ją priėmė. Jis švelniai jai tarė, kad jos nuodėmės atleistos (Lk 7, 48).

Jėzus myli netobulus žmones, tarp jų ir mane su jumis. Ir didžiausias Jo meilės įrodymas, „kad Kristus mirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai“ (Rom 5, 8). Būkime atlaidūs aplink mus esančių žmonių netobulumui, kad jie sužinotų, jog, nepaisant visų jų trūkumų, jie gali gauti Dievo meilę.

Viešpatie, aš žinau, kad esu nuodėmingas, todėl padėk man neveidmainiauti ir neapsimesti, kad esu teisuolis. Atverk mano širdį kitiems, kad ir jie galėtų sužinoti apie Kristaus meilę.

Suluošintos sielos yra išgydomos Dievo meile.

© Our Daily Bread