Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Geriau pažinti

Kirsten Holmberg
2017 December 14 d.

„Karalius, išgirdęs įstatymo knygos žodžius, perplėšė savo drabužius“ (2 Kar 22,11).

Kai mes iš tolimos šalies atsivežėme mūsų įsūnį, aš labai norėjau jį apsupti meile ir aprūpinti viskuo, ko jam trūko anksčiau, ypač geru maistu: jis buvo patyręs baltymų badą. Tačiau, nepaisant visų pastangų ir specialistų rekomendacijų, jis augo lėtai. Tik po trijų metų mes sužinojome, jog jis netoleruoja kai kurių maisto produktų. Kai iš jo raciono pašalinome tuos produktus, jis jau per kelis mėnesius paaugo 10 centimetrų. Aš sielojausi, jog taip ilgai jį neteisingai maitinau, ir tuo pat metu džiaugiausi, kad jo sveikata greitai taisėsi.

Man atrodo, jog karalius Jozijas jautėsi panašiai, kai šventykloje po daugelio užmaršties metų buvo rasta Dievo įstatymo knyga. Kaip aš sielojausi, jog netyčia kenkiau savo sūnaus sveikatai, taip Jozijas sielvartavo, kad dėl neišmanymo jo tauta prarado daugelį Dievo palaiminimų (2 Kar 22, 11). Nors Biblijos autorius Joziją giria už teisingą elgesį Dievo akivaizdoje (2 Kar 22, 2), tačiau, radęs Įstatymo knygą, jis geriau pažino, kaip reikia labiau pagerbti Viešpatį. Turėdamas šį pažinimą, jis ragino tautą garbinti taip, kaip buvo prisakęs Viešpats (2 Kar 22, 2-3).

Kai skaitydami Bibliją mes sužinome, kaip reikia pagerbti Viešpatį, mes galime sielotis, kad anksčiau praleidome galimybę pildyti Jo valią. Guoskimės tuo, kad Jis mus išgydo ir atnaujina, o taip pat švelniai veda į gilesnį supratimą.

Dėkoju Tau, Dieve, kad Tu man parodei, kaip reikia Tau įtikti. Atleisk, kad aš taip nesielgiau anksčiau. Padėk dabar išreikšti Tau pagarbą ir Tau paklusti.

Dievas suteikia naują pradžią.

© Our Daily Bread