Dvasiniai skaitiniai

Palata Nr. 5020

Dave Branon
2017 October 19 d.

„Nors jūs man norėjote blogo, Dievas tai pavertė į gerą, norėdamas įvykdyti, ką šiandien matome - išgelbėti daugybę žmonių“ (Pr 50, 20).

Džėjus Baftonas savo didelę palatą pavertė švyturiu. Penkiasdešimt dvejų metų vyras, tėvas, lektorius ir treneris čia geso nuo vėžio. Tačiau jo palata Nr. 5020 tapo vilties švyturiu draugams, giminėms ir medikams. Džėjus visus traukė prie savęs savo nuoširdumu ir tvirtu tikėjimu. Slaugės užsirašydavo į eilę, kad galėtų jį slaugyti, kiti ateidavo pas jį laisvu nuo darbo metu.

Jo kažkada sportiškas kūnas silpo, tačiau jis visus pasitikdavo džiugia šypsena ir gerais žodžiais. Vienas iš jo draugų pasakė: „Kaskart, kai lankiau Džėjų, jis būdavo guvus, optimistiškas ir kupinas vilties. Žinodamas, jog serga vėžiu ir laukdamas mirties, jis gyveno tikėjimu“.

Per Džėjaus laidotuves vienas iš pasisakiusiųjų pastebėjo, kad palata Nr. 5020 turėjo ypatingą reikšmę. Jis perskaitė Biblijos tekstą iš Pradžios knygos 50, 20, kur Juozapas sako, jog, nors broliai prieš jį buvo sumanę kažką pikto, Dievas tai panaudojo, norėdamas „išgelbėti daugybę žmonių“. Vėžys brovėsi į Džėjaus gyvenimą, tačiau matydamas visuose dalykuose Visagalio ranką, jis galėjo pasakyti, kad „Dievas tai pavertė į gerą“. Ir būdamas pražūtinguose vėžio gniaužtuose jis įžvelgė galimybę papasakoti žmonėms apie Gelbėtoją.

Koks tai buvo tvirto tikėjimo pavyzdys, net esant mirties akivaizdoje! Koks pasitikėjimo geru ir ištikimu Dievu liudijimas!

Viešpatie, gyvenimas yra kupinas sunkumų. Padėk mums Tavim pasitikėti tiek, kad matytume, jog viskas, kas vyksta, yra Tavo žinioje. Padėk, nepaisant visų sunkumų, pasakoti apie Tavo meilę.

Kartais geriausi liudijimai skamba blogiausiais laikais.

© Our Daily Bread