Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Neskubėkite

David C. McCasland
2017 September 29 d.

„Jie visi mirė tikėdami, dar negavę pažadėtųjų dalykų, bet iš tolo juos regėdami, buvo įsitikinę jais ir priėmė juos, išpažindami, jog jie žemėje svečiai ir keleiviai“ (Hbr 11, 13).

Aptariant filmą-trilogiją „Žiedų valdovas“, vienas iš paauglių pasakė, jog jis labiau mėgsta skaityti knygą, o ne žiūrėti jos ekranizacijas. Į klausimą „Kodėl?“ jis atsakė: „Skaitant knygą, ten galima pasilikti tiek, kiek nori“. Yra kažkas ypatinga, kažkokia įtraukianti knygos jėga, ypač Biblijos, kai mes pasineriame į aprašomus įvykius.

Laiško Hebrajams 11-ame skyriuje (kuris vadinamas tikėjimo didvyrių galerija) yra išvardinti devyniolika didžių Senojo Testamento žmonių. Kiekvienas iš jų praėjo sunkumų ir abejonių kelią, tačiau pasirinko (nusprendė) paklusti Dievui. „Jie visi mirė tikėdami, dar negavę pažadėtųjų dalykų, bet iš tolo juos regėdami, buvo įsitikinę jais ir priėmė juos, išpažindami, jog jie žemėje svečiai ir keleiviai“ (Hbr 11, 13).

Reikėtų vengti paskubomis ir paviršutiniškai skaityti Bibliją, nesusimąstant apie tekste aprašytus žmones ir įvykius. Jei esame sau parengę didelės apimties Biblijos skaitymo tvarkaraštį, būtinai jo laikydamiesi prarandame galimybę įsigilinti į Dievo tiesas ir Jo planus mūsų gyvenimui. Tačiau, pasilikdami Žodyje ilgiau, mes esame įtraukiami į tikras gyvenimo dramas tokių pat kaip mes žmonių, kurie nusprendė rizikuodami savo gyvybėmis pasitikėti Dievo ištikimybe.

Atversdami Dievo Žodį, prisiminkite, jog šioje Knygoje galima pasilikti tiek, kiek nori.

Dangaus Tėve, dėkoju už Tavo užrašytą Žodį ir pavyzdžius žmonių, kurie gyveno tikėjimu. Padėk ir mums sekti Tavimi kaip jie.

Užtrukite ilgiau Dievo Žodyje ir rasite istorijas apie tikėjimą.

© Our Daily Bread