Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Gausūs vaisiai

Xochitl Dixon
2017 September 09 d.

„Aš jus išsirinkau ir paskyriau, kad eitumėte ir duotumėte vaisių ir jūsų vaisius išliktų“ (Jn 15, 16).

Pavasarį ir vasarą aš žaviuosi mūsų vaisiais kaimynų sode. Tvorą apraizgė vynuogienojai, aplipę sunkiomis kekėmis. Purpurinėmis slyvomis ir oranžiniais apelsinais aplipusios šakos nusvyra į mūsų kiemą – tik reikia ištiesti ranką.

Nors mes nepurename dirvos, nesodiname sėklų, nelaistome ir neravime kaimynų sode, mums leidžiama naudotis šia vaisių gausybe. Draugiškiems kaimynams užtenka, kad apsirūpintų patys ir pavaišintų kitus.

Kaimynų sode augančios vynuogės ir vaisiai man primena kitą derlių, kuris duoda kur kas didesnius palaiminimus man ir žmonėms, kuriuos Dievas siunčia susitikti gyvenime. Tas derlius – Dvasios vaisiai.

Tikintieji Kristumi turi teisę savo gyvenime pretenduoti į Šventosios Dvasios palaiminimų galią (Gal 5, 16-21). Kai Dievo tiesos sėklos sudygsta mūsų širdyse, Dvasia daro mus gebančiais mylėti, džiaugtis, turėti ramybę, kantrybę, tapti maloniais, gerais, ištikimais, romiais, susivaldančiais (Gal 5, 22-23).

Kartą pašventę save Kristui, mes tampame sugebančiais valdyti savo emocijas ir polinkius (Gal 5, 24). Laikui bėgant, Šventoji Dvasia keičia mūsų mintis, santykius ir elgesį. Augdami ir tapdami brandesniais, mes ne tik patys naudojamės gyvenimo Dvasioje palaiminimais, bet ir galime jais dalintis su kitais.

Viešpatie, augink mūsų širdyse ir protuose Dvasios vaisius, kad artimieji galėtų mėgautis Tavo vaisių aromatu mūsų gyvenime.

Dvasios vaisius įgalina mus daryti įtaką mus supantiems žmonėms.

© Our Daily Bread