Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Kitų interesai

Dave Branon
2017 September 03 d.

„Nuolankiai vienas kitą laikykite aukštesniu už save ir žiūrėkite kiekvienas ne savo naudos, bet kitų“ (Fil 2, 3-4).

Mano draugas Džeimis dirba didelėje tarptautinėje korporacijoje. Pirmosiomis darbo kompanijoje dienomis, prie jo stalo priėjo nepažįstamas žmogus, užvedė pokalbį, o paskui Džeimio paklausė, ką jis dirba kampanijoje. Papasakojęs apie savo darbą, mano draugas savo ruožtu paklausė to žmogaus vardo.

-      Aš Ričis, - atsakė jis.

-      Džiaugiuosi susipažinęs, - pasakė Džeimis. – O ką jūs čia dirbate?

-      Aš korporacijos savininkas.

Staiga Džeimis suprato, jog ramiai ir nuolankiai atsakinėdamas į klausimus, jis prisistatė vienam iš turtingiausių žmonių pasaulyje.

Mūsų savęs šlovinimo ir savojo „aš“ iškėlimo laikais šis atvejis primena svarbius apaštalo Pauliaus žodžius laiške Filipiečiams: „Nedarykite nieko varžydamiesi ar iš tuščios puikybės“ (Fil 2, 3). Žmonės, kurie domisi kitais, o ne savimi, turi savybes, apie kurias kalba Paulius.

Vienas kitą laikydami aukštesniu už save, mes parodome krikščionišką nuolankumą (Fil 2, 3) ir atspindime Jėzų, kuris „atėjo, ne kad Jam tarnautų, bet pats patarnauti“ (Mk 10, 45). Tapdami tarnu (Fil 2, 7), mes turime tokį patį nusistatymą kaip ir Jėzus Kristus (Fil 2, 5).

Bendraudami su žmonėmis, rūpinkimės ne tik savimi, bet ir kitais (Fil 2, 4).

Viešpatie Jėzau, Tu parodei nuolankumo pavyzdį, kai palikęs dangaus šlovę, tapai žemėje tarnu. Padėk visada atspindėti Tavo nuolankumą.

Tarnaukite Dievui, tarnaudami kitiems.

© Our Daily Bread