Dvasiniai skaitiniai

Veiklus tikėjimas

Amy Boucher Pye
2017 July 25 d.

„Parodyk man savo tikėjimą be darbų, o aš tau darbais parodysiu savo tikėjimą“ (Jok 2, 18).

Važiuodama į parduotuvę, draugė pastebėjo šalikele kiūtinančią pavargusią moterį. Ji panoro sustoti ir pasiūlyti pagalbą. Pasirodė, kad moteris neturėjo autobusui pinigų, todėl tvankiu oru kelis kilometrus ėjo pėsčia namo. Be to, šiandien jai jau teko pėsčiai eiti kelias valandas, kad ketvirtai valandai ryto suspėtų į darbą.

Pasiūliusi pavežti netikėtą pakeleivę, mano draugė šių dienų sąlygomis išpildė Jokūbo pamokymą, raginantį krikščionis parodyti savo tikėjimą darbais. „Tikėjimas: jei neturi darbų, jis savyje miręs“, – rašė jis (Jok 2, 17). Apaštalas skatino tikinčiuosius rūpintis našlėmis ir našlaičiais (Jok 1, 27), o taip pat nepasikliauti tuščiais žodžiais, bet, atliekant meilės darbus, veikti pagal tikėjimą.

Mes esame išgelbėti tikėjimu, o ne darbais, tačiau tikėjimas turi pasireikšti meile aplinkiniams ir rūpesčiu jų reikmėmis. Tad keliaudami gyvenimo keliu, būkime atidūs pastebėdami žmones, kuriems reikalinga pagalba.

Viešpatie Jėzau Kristau, Tu, numirdamas ant kryžiaus už mane, atlikai savo didį darbą. Padėk niekada neužmiršti Tavo aukos, kuri davė man gyvenimą.

Tikėjimas pasireiškia gerais darbais.  

© Our Daily Bread