Dvasiniai skaitiniai

Labai gerai

Alyson Kieda
2017 July 17 d.

„Dievas matė visa, ką buvo padaręs, ir tai buvo labai gerai“ (Pr 1, 31).

Kai kurios dienos yra tarsi pavaldžios vienai temai. Neseniai aš turėjau vieną iš tokių dienų. Mūsų pastorius pradėjo pamokslą iš Pradžios knygos pirmojo skyriaus, dvi minutes rodydamas žavingus sulėtintai nufilmuotus besiskleidžiančių gėlių vaizdus. Vėliau jau namuose, socialiniuose tinkluose aš aptikau daugybę filmuotų gėlių įrašų. Po kurio laiko, vaikščiodama miške, aš gėrėjausi pavasario gėlėmis: trilijomis, pelkių purienomis, laukiniais vilkdalgiais.

Dievas sukūrė gėles ir visą augmenijos pasaulio įvairovę (o taip pat sausumą, kad augalai galėtų augti) trečiąją tvėrimo dieną. Tą dieną Jis du kartus ištarė žodį „gerai“ (Pr 1, 10. 12). Ir be šios dienos tik šeštąją dieną Dievas du kartus ištarė žodį „gerai“ (Pr 1, 25. 31). Tą dieną, sukūręs žmogų ir tuo pabaigęs savo šedevrą, Jis pažvelgė į kūriniją „ir tai buvo labai gerai“ (Pr 1, 31).

Pasaulio sukūrimo istorijoje mes matome Kūrėją, Kuris džiaugiasi kiekvienu savo veiksmu. Kam gi reikėjo kurti tokį spalvotą ir įvairų pasaulį? Tačiau kas geriausia Jis paliko pabaigai, kai „sutvėrė žmogų pagal savo atvaizdą“ (Pr 1, 27). Turėdami Dievo atvaizdą, mes naudojamės Jo nuostabiu pasauliu ir esame jo įkvėpiami.

Brangus Kūrėjau, dėkojame už Tavo sukurtą pasaulį. Dėkojame, kad sutvėrei mus pagal savo atvaizdą ir kad mes taip pat galime kurti.

Visa kūrinija turi Dievo autografą.

© Our Daily Bread