Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Ne veltui

Xochitl Dixon
2017 June 21 d.

„... Jūsų triūsas ne veltui Viešpatyje.“ (1 Kor 15, 58).

Trejus metus kovojusi su liūdesiu ir depresija, kurią sukėlė neįgalumas ir lėtinis skausmas, aš pasiskundžiau draugei: „Mano kūnas niekam tikęs. Aš jaučiuosi visiškai nereikalinga nei Dievui, nei žmonėms“.

Jos ranka gulėjo ant mano rankos. „Argi nori pasakyti, jog nieko neįvyksta, kai aš ateinu pas tave, šypsausi ir išklausau tave? Argi aš veltui meldžiuosi už tave arba kalbu gerus žodžius?“, – paklausė ji. Aš pasimuisčiau vežimėlyje: „Žinoma, ne“. „Tai kodėl kalbi sau visą šį melą?“, - vėl paklausė ji. „Tu visa tai darai dėl manęs ir dėl kitų“, - atsakiau aš. Ir padėkojau Dievui už priminimą, kad mes, nepaisant, kokios esame būklės, Dievui esame naudingi ir reikalingi.

Pirmame laiške Korintiečiams Paulius patikina skaitytojus, kad, nepaisant to, jog dabar mūsų kūnai yra silpni, ateis laikas ir jie prisikels galingi (1 Kor 15, 43). Dievas žada, kad mes prisikelsime su Kristumi ir tuomet pamatysime savo triūso rezultatus. Visas mūsų kuklias aukas ir kuklias pastangas Jis panaudos dideliems savo Karalystės darbams (1 Kor 15, 58).

Net tada, kai mes fiziškai esame apriboti, šypsena, padrąsinantis žodis, malda arba išmėginimuose parodomas tikėjimas gali pasitarnauti įvairiam ir tarpusavyje priklausomam Kristaus kūnui. Jeigu mes tarnaujame Viešpačiui, joks darbas arba meilės apraiškos nėra veltui.

Viešpatie Jėzau, dėkoju, kad Tu mus labai vertini ir panaudoji kitų labui.

Darykite, ką galite, o visa kita palikite Dievo valiai.

© Our Daily Bread