Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Kas yra amžina?

Poh Fang Chia
2017 May 10 d.

„Bet Tu esi tas pats ir Tavo metai nesibaigs“ (Ps 102, 27).

Išgyvenęs daug sunkumų mano draugas neseniai parašė: „Mąstydamas apie praėjusius keturis studentiško gyvenimo semestrus, aš suprantu, kiek visko pasikeitė... Tai baisu, iš tiesų baisu. Nieko nėra amžino“.

Ir tikrai, per du metus gali daug kas nutikti: pasikeisti karjera, atsirasti naujų draugų, ištikti liga ir net mirtis. Geros ar blogos permainos tarsi laukia už kampo, kad priblokštų mus savo pasirodymu. Ir kokia didelė paguoda, jog mūsų mylintis dangiškasis Tėvas nesikeičia. Psalmininkas rašo: „Bet Tu esi tas pats ir Tavo metai nesibaigs“ (Ps 102, 27). Šios tiesos pritaikymas yra nuostabus. Ji reiškia, kad Dievas yra amžinai mylintis, teisingas ir išmintingas. Biblijos mokytojas Artūras Pinkas (Arthur W. Pink) įžvalgiai pastebi: „Kokias savybes turėjo Dievas iki tol, kol pasirodė visata, lygiai tokias Jis turi ir dabar ir toks liks amžinai“.

Naujajame Testamente apaštalas Jokūbas rašo: „Kiekvienas geras davinys ir kiekviena tobula dovana yra iš aukštybių, nužengia nuo šviesybių Tėvo, kuriame nėra permainų ir nė šešėlio keitimosi“ (Jok 1, 17). Mūsų permainingame pasaulyje mes visuomet būsime tikri, kad gerasis Dievas Savo tobulybėje visada bus pastovus. Jis – visokių gerų dalykų šaltinis, ir visa, ką Jis daro, yra gerai.

Gali pasirodyti, kad nieko nėra amžino. Tačiau mūsų Dievas savo vaikams saugo amžinybę.

Viešpatie, Tu nesikeičiantis, ir Tu toks geras mums. Nuramink mūsų širdis malone ir ramybe, kurios ateina tik iš Tavęs.

Tas, Kuris laiko visatą, išsaugos ir mus.

© Our Daily Bread