Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Pro pirštus

Kristen Holberg
2017 May 10 d.


„Kas išsėmė vandenis sauja ir išmatavo dangų sprindžiais?“ (Iz 40, 12).

Po to, kai aš restorane nerangiai apverčiau stiklinę, gėrimas kaip krioklys nutekėjo nuo stalo ant grindų. Sutrikusi aš suglaudžiau delnus laiveliu ir mėginau pagauti skystį, tačiau pastangos nuėjo veltui: beveik visas gėrimas išbėgo per pirštus. Rankose liko ne daugiau kaip šaukštas, o kojos mirko baloje.

Štai taip retkarčiais atrodo mano gyvenimas. Aš mėginu kokiu nors būdu išspręsti problemas, numatyti smulkmenas ir kontroliuoti aplinkybes. Tačiau kaip aš besistengčiau, mano silpnos rankos negali susidoroti su visais sudėtingais būties dalykais. Kas nors būtinai išbėga pro pirštus ir nuteka prie kojų, o aš tik suglumusi žvelgiu į viską, kas vyksta. Kaip aš besuspausčiau rankas ir sunerčiau pirštus, vis tiek nieko nesigauna.

Tačiau Dievui viskas yra įmanoma. Izaijas sako, jog Dievas gali išmatuoti visus žemės vandenis (vandenynus, upes ir lietų) Savo sauja (Iz 40, 12). Tik Jo rankos yra pakankamai didelės, kad galėtų sulaikyti šitiek vandens. Ir mums, kaip yra skirta Kūrėjo, nėra reikalo laikyti savo rankose daugiau nei šaukštą. Kai mes jaučiamės priblokšti, mes galime patikėti savo rūpesčius, išgyvenimus ir problemas Jo galingoms rankoms.

Viešpatie, padėk man nemėginti visko išlaikyti savo rankose, bet savo reikmes ir sunkumus patikėti Tavo galingoms rankoms.

Mes galime patikėti Dievui viską, kas yra ne mūsų jėgoms.

© Our Daily Bread