Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Bėgimas ir poilsis

David McCasland
2017 May 10 d.

„O Jis (Jėzus) tarė jiems: ‚Eikite vieni į nuošalią vietą ir truputį pailsėkite‘ “(Mk 6, 31).

Mano dėmesį pritraukė žurnalo antraštė: „Pergalėms reikalingas poilsis“. Buvęs lengvosios atletikos komandos narys dalinosi patirtimi ir ypač pabrėžė principą, kurio nepaiso daugelis bėgikų: kūnui, kad atsistatytų po treniruočių, reikia poilsio ir laiko. „Psichologinė adaptacija, kaip treniruočių rezultatas, atsiranda tik poilsio metu, - rašo autorius. – Tai reiškia, jog ramybė yra tiek pat reikalinga, kaip ir krūvis“.

Tas pats liečia ir mūsų tikėjimą bei tarnystę. Norint išvengti perdegimo ir nusivylimo, būtinai reikalingas reguliarus poilsis. Gyvendamas Žemėje Jėzus net prieš didžius įvykius stengėsi laikytis dvasinės pusiausvyros. Kai Jo mokiniai grįžo po įtempto pamokslavimo ir išgydymų periodo, „Jis tarė jiems: ‚Eikite vieni į nuošalią vietą ir truputį pailsėkite‘ “(Mk 6, 31). Tačiau jiems iš paskos ėjo ir didelė minia, todėl Jėzus iš pradžių mokė žmones, o paskui visus pamaitino penkiais kepaliukais duonos ir dvejomis žuvimis (Mk 6, 32-44). Kai visi išsiskirstė, „Jis nuėjo į kalną melstis“ (Mk 6, 46).

Jei gyvenimas yra perkrautas darbu, tai darbingumas nenumaldomai blogės. Viešpats ragina mus reguliariai ateiti pas Jį į tylią vietą maldai ir poilsiui.

Viešpatie Jėzau, dėkojame Tau už nuolatinio bendravimo su Tėvu pavyzdį. Duok mums išminties ir nuoseklumo, kad sekdami Tavimi, skirtume reikiamą dėmesį poilsiui.

Tikėjimui ir tarnystei poilsis lygiai taip pat svarbus, kaip ir darbas.

© Our Daily Bread