Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Netikėtas interviu

Mart DeHaan
2017 March 29 d.

„Ir atsakys jiems Karalius: ‚Iš tiesų sakau jums, kiek kartų tai padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų mano brolių, man padarėte‘ “ (Mt 25, 40).

Anksti rytą perpildytame Londono metro kažkoks žmogus skubėdamas pastūmė ir dar apžodžiavo kitą keleivį, atsidūrusį jam ant kelio. Paprastai tokie susidūrimai nutinka ir juos užmiršta kaip neišvengiamą blogybę. Tačiau ne šiuo atveju. Tą pačią dieną stambios kompanijos vadybininkas aprašė įvykį socialiniuose tinkluose ir įvardijo: „Atspėkite, kas pas mane atėjo įsidarbinti?“ Įvykis visame pasaulyje sukėlė susidomėjimą; ir buvo dėl ko. Įsivaizduokite, kad jūs atėjote pokalbiui dėl darbo, o ten jus pasitinka tas pats žmogus, kurį jūs šįryt metro apstumdėte ir aprėkėte.

Saulius taip pat susidūrė su Tuo, Kurio nesitikėjo pamatyti. „Tebealsuodamas grasinimais ir žudynėmis prieš Viešpaties mokinius“ (Apd 9, 1-2), kelyje į Damaską jis buvo sustabdytas akinančios šviesos iš dangaus. Paskui balsas tarė: „Sauliau, Sauliau, kam mane persekioji?“ Jis paklausė: „Kas Tu esi, Viešpatie?“ Kalbantysis atsakė: „Aš esu Jėzus, kurį tu persekioji“ (Apd 9, 4-5).

Keletą metų prieš tai Jėzus mokė, kad mūsų santykiai su alkanais, trokštančiais, svetimaisiais, ligoniais ir kaliniais daro įtaką mūsų santykiams su Juo (Mt 25, 35-36). Kas būtų galėjęs pagalvoti, jog kada kas nors mus skriaudžia arba kai mes padedame kitiems krikščionims, mylintis Viešpats tai priima savon sąskaiton!

Tėve, atleisk mums, kad reikmės ar sielvarto valandą mes kartais elgiamės taip, lyg Tavęs nebūtų šalia. Padėk pasirūpinti ir parodyti dėmesį visiems, kurie tiki Tavimi.

Palaikydami arba skriausdami vieni kitus, tai darome Kristui.

© Our Daily Bread