Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Tobula meilė

Poh Fang Chia
2017 March 02 d.

„[Meilė] visa pakenčia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia“ (1 Kor 13, 7-8).

Jos balsas drebėjo, o rankos nerado vietos. Mano draugė pasakojo apie savo problemas su paaugle dukra. Siekdama ją apsaugoti nuo abejotinų draugų, ji konfiskavo dukters mobilųjį telefoną ir visur ją lydėjo. Santykiai iš blogų palengva tapo visiškai niekam tikę. Aš nusprendžiau pasikalbėti su dukra. Pasirodė, kad ji myli mamą, tačiau ją slegia jos įkyrus rūpestis. Jai norėjosi laisvės.

Tarpusavio santykiuose mes (netobulos būtybės) patiriame problemų. Tėvai ar vaikai, vieniši ar susituokę, mes mėginame teisingai parodyti meilę ir kalbėti bei elgtis kaip reikia. Visą gyvenimą mes mokomės mylėti.

Pirmojo Korintiečiams laiško 13 skyriuje apaštalas Paulius aprašo tobulą meilę. Jo standartas atrodo puikiai, tačiau kartais mėginimai jį įgyvendinti, pasirodo, yra visiškai beviltiški. Laimei, mes turime pavyzdį – Jėzų Kristų. Bendraudamas su žmonėmis, turinčiais skirtingus poreikius ir problemas, Jis mums parodė, kaip veikia tobula meilė. Gyvendami su Juo ir išsaugodami save Jo meilėje, o taip pat protu pasinerdami į Jo Žodį, mes vis labiau atspindėsime Jo paveikslą. Mes vis dar darysime klaidas, tačiau Dievas gali ištaisyti neigiamas pasekmes ir padaryti, kad bet kuri situacija išeitų į gerą. Jo meilė „visa pakenčia“ ir „niekada nesibaigia“ (1 Kor 13, 7-8).

Viešpatie, mes turime gerus ketinimus, tačiau mes taip dažnai pavedame vienas kitą. Dėkojame, kad Tu tapai mūsų pavyzdžiu, parodydamas praktiškai, kaip reikia gyventi ir mylėti.

Jėzus mirė už mus iš meilės; iš meilės mes gyvename Jam.

© Our Daily Bread