Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Naujienos

Sena, bet nauja

Dave Branon
2017 January 05 d.

„Ir Sėdintysis soste tarė: ‚Štai Aš visa darau nauja!‘“ (Apr 21, 5).

2014 metais prie Kentukio Nacionalinio Corvette muziejaus atsirado smegduobė, į kurią prasmego aštuoni unikalūs senoviniai „Chevrolet Corvette“ sportiniai automobiliai. Jie buvo smarkiai apgadinti, kai kurių jau nebuvo įmanoma pataisyti.

Vienas iš automobilių susilaukė ypatingo dėmesio: 1992 m. pagamintas milijoninis „Corvette“ buvo pats vertingiausias kolekcijos egzempliorius. Tačiau tai, kas įvyko ištraukus jį iš duobės, nuostabu. Ekspertai, daugiausiai iš originalių detalių, visiškai atkūrė automobilį. Nors jis buvo virtęs metalo laužu, dabar jis atrodo it naujutėlaitis. Buvo iš naujo atkurta tai, kas buvo sugadinta.

Tai mums primena, ką Dievas prirengė tikintiesiems Jėzumi Kristumi. Apreiškimo knygoje 21, 1 apaštalas Jonas mato „naują dangų ir naują žemę“. Daugelis aiškintojų mano, jog tai bus atnaujinta, t.y. „atkurta“ žemė po senojo pasaulio sugriovimų. Dievas pašalins visus defektus ir tikintiesiems padovanos atnaujintą, nors ir pažįstamą vietą, kur jie gyvens su Juo.

Kokia nuostabi tiesa: nauja, atkurta, pažįstama ir nuostabi žemė. Tik įsivaizduokite mūsų laukiančio Dievo kūrybos šedevro didingumą!

Viešpatie, mes Tau dėkojame už nuostabų pasaulį, kuriame gyvename, tačiau tuo pat metu mes laukiame naujo pasaulio, kurį mums paruošei. Mes šloviname Tave už Tavo meilę, kuri atsiskleidžia nuostabiame Tavo sumanyme.

Mūsų Dievas Kūrėjas visa daro nauja.

© Our Daily Bread