Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Krikščionys užsienyje

Saudo Arabijoje už Biblijos įvežimą bus baudžiama mirtimi

www.mirvam.org
2014 December 22 d.

Nuo šiol Saudo Arabijoje tiems, kurie pamėgins įvežti krikščioniškąsias Biblijas ar kitokią religinę literatūrą, gresia mirties bausmė.

Iš tiesų naujasis įstatymas susijęs su bet kokių nelegalių narkotikų ir bet kokių kitų religijų (išskyrus islamą) spaudos įvežimu. Kitaip tariant, visos Biblijos arba krikščioniška literatūra, kurią kas nors mėgins įvežti į šalį, bus konfiskuojama, o vežėjų laukia kalėjimas ir mirties bausmė.

Informaciją, kad Saudo Arabijoje buvo priimtas toks įstatymas, praėjusį mėnesį pranešė nepatvirtinti šaltiniai. Kad galėtų išsiaiškinti šios informacijos patikimumą, naujienų agentūros atstovai mėgino susisiekti su Saudo Arabijos ambasada Vašingtone. Ambasada informacijos nepatvirtino, bet ir nepaneigė. Naujienų agentūra WND praneša, kad šalyje jau seniai yra uždraustas bet kokios religijos, išskyrus islamą, išpažinimas. Tai taip liečia užsieniečius, kurie su savimi gali atsivežti bet kokią krikščionišką literatūrą.

Saudo Arabijoje šalies konstitucija yra Koranas, o baudžiamasis kodeksas sąlygotas šariato normų. Krikščionims dažnai taikoma mirties bausmė, kaip šalies „išvalymo nuo kitų religijų procesas“.

Parengta pagal www.mirvam.org