Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Krikščionys užsienyje

„Islamo valstybė“ kviečia žudyti krikščionis

www.invictory.com
2014 October 29 d.

Teroristinė organizacija „Islamo valstybė“ išleido žurnalą anglų k., kuriame tiesiogiai kviečia žudyti krikščionis, - praneša krikščionių kanalo „TBN-Rusija“ („TBN-Russia“) spaudos tarnyba.

 „Islamo valstybės“ leidžiamas naujas žurnalas prikaustė viso pasaulio dėmesį. Ketvirtasis žurnalo numeris išėjo su viršeliu, ant kurio pavaizduota organizacijos vėliava, iškelta ant obelisko, esančio Vatikano Šv. Petro Katedros Bazilikos aikštėje. Straipsnyje yra išvardinti grasinimai Vakarų pasauliui, tarp jų ir grasinimas keršyti už „kryžiaus žygį“ prieš Kalifatą. Šis kvietimas musulmonams „žudytų kryžiuočius“ nereiškia nieko kito, kaip tik visame pasaulyje naikinti krikščionis.

„Islamo valstybė“ nurodė pagrindinį savo veiklos tikslą – žudyti krikščionis ir sukelti chaosą visame pasaulyje. Sėti chaosą ir žudyti krikščionis yra būtina sąlyga, kad ateitų dvyliktasis imamas, kuriam ir yra kuriamas Kalifatas. Pati Islamo valstybės idėja atsirado su tikslu pasiruošti Islamo mesijo (Antikristo) atėjimui, kuris iš esmės turėtų kovoti prieš krikščionių Mesiją. Kaip tik todėl paskutiniame Islamo valstybės žurnale kaip svarbiausias tikslas buvo pažymėtas krikščionių žudymas“, - atvirą „Islamo valstybės“ agresiją komentavo visuomeninio krikščionių televizijos kanalo „TBN-Rusija“ prezidentas Igoris Nikitinas.

Parengta pagal invictory.com