Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Krikščionys užsienyje

Paskutinė išgelbėta iš Pasaulio prekybos centro griuvėsių, pasakoja apie susitikimą su Dievu

www.christianpost.com
2014 September 12 d.

Uosto tarnybos darbuotoja Genelle Guzman-McMillan, kuri tapo knygos autore, prisimena prieš dešimt metų patirtą sunkų išbandymą, kai du užgrobti lėktuvai JAV sugriovė Pasaulio prekybos centro pastatus ir jos bendradarbius bei ją pačią palaidojo griuvėsiuose.

Guzman-McMillan gyva palaidota išbuvo beveik 30 valandų, riksmai, kuriuos ji girdėjo aplink, greit nutilo. Ji liko viena ir galėjo galvoti apie vienintelį dalyką - šauktis Dievo.

Pradėjus dešimčiai metų Genelle Guzman-McMillan prisimena, kad 2001 m. rugsėjo 11-oji buvo tiesiog įprasta diena. Ji puikiai sutarė su savo vaikinu, dirbo gerą darbą 64-ajame Pasaulio prekybos centro šiaurinio bokšto aukšte ir gana gerai jautėsi be Dievo, kurį jau seniai buvo atmetusi.

Savo išgyvenimo istoriją iš Trinidado kilusi moteris pasakoja knygoje „Angelas griuvėsiuose: stebuklingas išgelbėjimas - paskutinioji išgelbėta 2001 m. rugsėjo 11-ąją" (Angel in the Rubble: the Miraculous Rescue of 9/11's Last Survivor). Drauge su savo bendradarbiais ji bėgo iš biuro, ir tryliktame aukšte sustojo nusiauti aukštakulnių. Tuo metu gyvenimas tiesiogine to žodžio prasme griuvo drauge su pastatu ir buvo pakeistas amžiams. Ir nors moteris 27 valandas praleido griuvėsiuose, ir buvo įsitikinusi, kad tikrai mirs, krikščioniškam naujienų portalui „Christian Post" ji pasakojo, kad nė kiek nesigaili dėl to, kas įvyko: „Tai padarė mane geresnę. Šiandien mano santykiai su Dievu gilesni ir artimesni", - prisimena keturių vaikų motina.

Ji pasakojo, kad nors buvo išaugusi krikščioniškoje šeimoje, iki lemtingų įvykių rimtai nevertino to, ko buvo mokyta - ji gyveno pašėlusį gyvenimą, kuriame netrūko vakarėlių, alkoholio ir galimybių daryti ką nori. Tačiau ji pakankamai daug apie Jį žinojo, kad suprastų, jog Dievas yra vienintelė viltis gyvai ištrūkti iš griuvėsių. Jos dešinioji ranka buvo prispausta po kūnu, o kojos sutraiškytos betono sijos, tad Genelle pakėlė kairiąją ranką ir meldėsi, meldėsi, meldėsi... Nebūdama įsitikinusi dėl savo likimo amžinybėje, ji meldė Dievo atleisti nuodėmes ir suteikti dar vieną galimybę.

„Sakiau, Viešpatie, meldžiu... suteik man dar vieną galimybę, aš vykdysiu Tavo valią", - krikščioniškai naujienų agentūrai CBN pasakojo Genelle Guzman-McMillan pridėdama, kad ji rimtai vertino tuos pažadus. Vis dar iškėlusi ranką ji meldė Dievo atsiųsti ženklą, kad Jis išgirdo jos maldas: „Kažkas paėmė mane už rankos ir pašaukė mane vardu: „Genelle, radau tave. Mano vardas Paulius". Prašiau Dievo stebuklo ir ženklo, ir jis (Paulius) taip tvirtai laikė mano ranką", - pasakojo moteris, įsitikinusi, kad tai nebuvo haliucinacija. Po kelių minučių ji išgirdo gelbėtojus šaukiant, ar yra gyvų. Ji atsimena susitikimą su žmogumi, kuris ištraukė ją iš griuvėsių. Bet Pauliaus niekada nesutiko. Guzman-McMillan įsitikinusi, kad paslaptingasis Paulius buvo angelas, atsiųstas Dievo padrąsinti ją išbandymo metu, ir tai buvo ženklas, kurio ji meldė.

Po to, kai ji buvo nugabenta į ligoninę, ji jautėsi pasikeitusi: „Žinojau, kad esu pakeistas žmogus. Norėjau tik šlovinti Dievą". Ligoninėje ji išbuvo šešias savaites, ištvėrė keturias sunkias operacijas. Genelle pasakoja, kad tuo metu vienintelė jos mintis buvo pasikrikštyti, nes tai ji buvo pažadėjusi Dievui.

Kitas jos pažadas buvo susituokti su savo vaikinu - tai ji ir padarė lapkričio 7 d., tą pačią dieną, kai pasikrikštijo. Jau dešimt metų ji priklauso Bruklino padangtės (Brooklyn Tabernacle) bažnyčiai. „Manau, jog esu čia svarbesniam tikslui. Šiandien mano gyvenimas - tai palaiminimas. Noriu, kad žmonės žinotų, apie tai ką patyriau. Kad žmonės žinotų, jog Dievas tikrai yra... ir girdi maldas."

Pagal www.christianpost.com

Publikuota iš www.btz.lt