Pradžia Atsiliepimai Administravimas

Krikščionys užsienyje

Puslapis 1 iš 4  > >>

Krikščionys užsienyje
no-christian-allowed.jpg
www.sedmitza.ru
  • 2015 February 16 d.

Europos parlamento asamblėjos rezoliucijoje yra pripažįstama, jog Europos šalyse yra ribojami vieši krikščionių tikėjimo pasireiškimai. Rezoliucijoje buvo pareikštas susirūpinimas dėl krikščionių diskriminavimo Senajame žemyne. 

Krikščionys užsienyje
nubaus.jpg
www.mirvam.org
  • 2014 December 22 d.

Nuo šiol Saudo Arabijoje tiems, kurie pamėgins įvežti krikščioniškąsias Biblijas ar kitokią religinę literatūrą, gresia mirties bausmė. Iš tiesų naujasis įstatymas susijęs su bet kokių nelegalių narkotikų ir bet kokių kitų religijų (išskyrus islamą) spaudos įvežimu. Kitaip tariant, visos Biblijos arba krikščioniška literatūra, kurią kas nors mėgins įvežti į šalį, bus konfiskuojama, o vežėjų laukia...

Krikščionys užsienyje
kryz2.jpg
Henri Tincq
  • 2014 November 21 d.

Pareiškimai apie krikščionių diskriminaciją dažnai buvo naudojami pasiekti nepatrauklius tikslus ir toli gražu ne iš karto galėjo sujaudinti tarptautinės visuomenės širdį. Į šiuos pranešimus dažniausiai buvo reaguojama prieštaravimais, kad krikščionys yra ne vieninteliai, kuriems tenka kentėti dėl tikėjimo...

Krikščionys užsienyje
islamas2.jpg
www.invictory.com
  • 2014 October 29 d.

Teroristinė organizacija „Islamo valstybė“ išleido žurnalą anglų k., kuriame tiesiogiai kviečia žudyti krikščionis, - praneša krikščionių kanalo „TBN-Rusija“ („TBN-Russia“) spaudos tarnyba.

Krikščionys užsienyje
1410515550_911.jpg
www.christianpost.com
  • 2014 September 12 d.

Uosto tarnybos darbuotoja Genelle Guzman-McMillan, kuri tapo knygos autore, prisimena prieš dešimt metų patirtą sunkų išbandymą, kai du užgrobti lėktuvai JAV sugriovė Pasaulio prekybos centro pastatus ir jos bendradarbius bei ją pačią palaidojo griuvėsiuose.

Krikščionys užsienyje
72_main.jpg
www.dw.de
  • 2014 August 18 d.

Pagal vokiečių misionierių organizacijos “Licht im Osten“ („Šviesa Rytuose“) duomenis, Rytų Ukrainoje prorusiški separatistai persekioja krikščionis protestantus. Daugeliui baptistų tenka palikti savo namus, yra užgrobiamos jų bažnyčios, uždraustos pamaldos. Tai pranešė misionierių misijos vadovas Joachimas Langė.

Krikščionys užsienyje
budistai.jpg
www.sedmitza.ru
  • 2014 August 14 d.

Budistų organizacijos „Ravana Balaya“ nariai uždraudė krikščionių bendruomenėms Polonaruvoje rengti pamaldas. Polonaruva – viduramžių Šri Lankos sostinė, kur yra pati įžymiausia budistų šventykla šalyje. Birželio mėnesį budistai apsilankė dvejose dešimtyse maldos susirinkimų ir pareikalavo, kad krikščionys nutrauktų religinį aktyvumą.

Krikščionys užsienyje
christian-war-against-christianity-300x268.jpg
www.foxnews.com
  • 2014 August 11 d.

Kalifornijos mokyklų rajono administracija pareiškė, kad neatsiprašinės jaunuolio, kuris peržengė draudimą baigiamosiose kalbose paminėti Dievą. Brawley Union mokyklų apylinkės advokatai parašė dešimties puslapių laišką, kuriame gina mokyklos teisę ne tik cenzūruoti išleistuvių kalbas, bet net ir uždrausti bet kokį žodžių „Dievas“ arba „Jėzus“ paminėjimą.

Krikščionys užsienyje
kryz1.jpg
www.christiantoday.com
  • 2014 August 09 d.

Keturi krikščionys buvo sužeisti, kai kinų mieste Vėnjčžou nuo krikščionių bažnyčios stogo buvo griaunamas kryžius. Tai pranešė žmogaus teisių gynimo organizacija „International Christian Concern“.

Krikščionys užsienyje
m4.jpg
www.invictory.com
  • 2014 July 21 d.

Pagal įvairių tarptautinių organizacijų duomenis, šiuo metu visame pasaulyje yra persekiojami ir kenčia priespaudą daugiau kaip 100 milijonų krikščionių. „Krikščionys šiandien yra labiausiai dėl savo religinių įsitikinimų persekiojama žmonių grupė“, - teigia Pasaulio Krikščionių Tarybos Generalinės Kolegijos sekretorius Aleksandras Belovas.